O nas

ABF Ltd. specjalizuje się w przystosowywaniu i wprowadzaniu na polski rynek nowych technologii i innowacyjnych rozwiązań, doradztwie i konsultingu w kluczowych aspektach działania współczesnego biznesu z wykorzystaniem informatyki i nowych technologii.Realizujemy usługi doradcze dotyczące budowy systemów informatycznych, organizacji pracy zespołów projektowych, dostarczamy narzędzia do projektowania i konstruowania systemów informatycznych. Mamy doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu prac konsultingowych, analitycznych, programistycznych i wdrożeniowych.


Spółka ABF Ltd. Sp. z o.o. powstała na drodze wyodrębnienia działu konsultingu firmy SET i przekształcenia go w osobny podmiot gospodarczy. Skuteczność prowadzonych na przestrzeni 1998 - 2000 przez zespół konsultingowy SET działań potwierdza wysoka pozycja rynkowa ( wg Teleinfo 40 miejsce w gronie 150 firm świadczących usługi konsultacyjne w dziedzinie IT w Polsce ) i wysokie oceny usług świadczonych przez nas jakie otrzymujemy od naszych klientów.


Bezpośrednie zaplecze techniczne i informatyczne dla realizacji prowadzonych przez ABF projektów (zarówno w sferze infrastruktury jak i zasobów personalnych) stanowi grupa firm programistyczno wdrożeniowych z południa Polski wśród których są podmioty specjalizujące się od wielu lat w outsourcingu usług informatycznych - głównie na rynek niemiecki i brytyjski, posiadające unikalne doświadczenia w technologiach internetowych, czy współpracujące stale, jako podwykonawcy, z największymi polskimi integratorami. Wspólnie jesteśmy organizacją posiadającą unikatowy profil działalności i doświadczenie na polskim rynku.

 

ABF Company Profile (pdf)